Jubileusz w Sopocie
W dniach 16-17 maja 2025 odbył się Jubileuszowy Kurs „Postępy w Endokrynologii i Diabetologii”, który jest organizowany już od 25 lat. W tym roku również Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM obchodzi Jubileusz - 25-lecie działalności. Z tej okazji czwartkowe sesje zakończyły się wieloma ciepłymi słowami Profesora Wojciecha Zgliczyńskiego o Naszej firmie i naszych preparatach, pan profesor Zgliczyński omówił nawet wykorzystanie dwóch postaci melatonin na raz.
Po podsumowaniu dnia Krzysztof Smolik, Dyrektor Zarządzający Marketingiem i Sprzedażą zaprosił wszystkich uczestników konferencji na wspólne świętowanie podczas wieczornego koktajlu.
W konferencji, która odbyła się w hotelu Radisson Blu w Sopocie uczestniczyło ponad 650 lekarzy z całej Polski. Mieli okazję wziąć udział w 6 sesjach tematycznych podczas których zostało zaprezentowane aż 41 nowych publikacji z minionych 12 miesięcy w wiodących czasopismach medycznych. Każda sesja zakończona była panelem dyskusyjnym i odpowiedziami na pytania uczestników, a także przepisem/receptą co nowego i ważnego dla praktyki klinicznej wynika z zaprezentowanych doniesień.
W trakcie III sesji o tematyce „Osteoporoza i metabolizm kostny” Prof. Waldemar Misiorowski przeprowadził wykład:
"Czy wit D naprawdę zapobiega cukrzycy i chorobom sercowo-naczyniowym?”
Na dużym, profesjonalnie przygotowanym stoisku poza promocja leków RX, promowaliśmy także Szelazo SR oraz Biosteron. Ogromnym powodzeniem cieszyły się także testy na poziom wit D. Każdy odwiedzający nasze stoisko lekarz odchodził z dużą porcją materiałów promocyjnych.